Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Ditě do kufru

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Ditě do kufru
 
Název díla: Ditě do kufru
Datum vložení: 11.6.2008
Referát vložil: Karin

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Kniha je o 10ti lete divce jeji rodine. Bydlí v "morusovem" domku (nazev vymyslela ANDY). Jednoho dne se jeji rodice zacnou hadat a Andy je z toho velmi spatna. Za nejaky cas se rodice rozvedou a Andy je uplne nadne nechcodi do skoly ale do Garden parku uci se spatne a stale se jenom trapy. Chodi s rodici do poradny a kazdy ji klade otazku u koho chce bydlet. Jesli u maminky (A) nebo u tatinka (B) ale Andy kazdemu rika e chce bydlet v domecku C (v Morusovem domku) s maminkou a tatinkem. Je pro ni spatne se vyrovnat s tim ze tyden je u maminky a tyden u tatinka. Andy ma sveho plysacka Redkvicku a stale ji nosi u sebe. Jednou kdyz jde do skoly taK SI VSIMNE morusovniku (moruse miluje)a jde tajne do zahrady natrha si par morusi a chce se podivat dale. Uvidi nadherny strom a jde si s redkvickou hrat. Rodice maji partnery a ona je nema moc rada vzdy se u mamky zamkne v koupellne (ma pokoj s nevlastni sestrou Katty a ta ji nemuze ani citit) a hraje ruzne hry s redkvickou.a taty je zase jeho pritelkyne Carmen a ta ma stasne osklivi byt .rodice se porad jeste hadaji a andy nevi co dal.skoro kaZDY DEN NECHODI DO SKOLY ALE K TOMU JEJIMU (OBLIBENEMU)stromu..kde si hraje.jednou ale uplne zapomene na CAS A hraje si az do vecera.maminka se o ni zacne bat a s tatou ji jdou hledat.Andy se mezi tim ztrati Redkvicka a kdyz Andy najdou rodice reknou ze ji najdou az dalsi den.
to ale andy evi ze v ahrade kde si chodi hrat jsou 2 stary lide......

Životopis spisovatele: Jacqueline Wilsonová
Hodnocení: (hodnotilo 32 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Dítě do kufru Wilsonová, Jacqueline 152 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info