Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Pop princezna

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Pop princezna
 
Autor: Rachel Cohnová
Název díla: Pop princezna
Datum vložení: 11.6.2008
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Charakteristika:
Hlavní hrdinkou této knihy je patnáctiletá Wonder, která hrozně ráda zpívá a každe odpoledne pracuje v baru Dairy Queen. Studuje třetím ročníkem na střední škole v Cope Codu.

Obsah knihy:
wonder Blakeová je patnáctiletá dívká, která má problémi ve ěkole a v létě pracuje v bistru Dairy Queen. Když jí tam jednoho dne objeví hledač talentů a dá jí šanci stát se POPOVOU HVĚZDOU, vypadá to jakoby se jí splnil dávný sen. tento sen však původně patřil její sestře Lucky, jejíž nadějnou kariéru zpěvačky předčasně ukončila automobilová nehoda. Wonder a její rodina se z Luckyiné smrti dosud nevzpamatovali. Když Wonder dostane nabídku, aby natočila desku, chopí se šance uniknout z ospalého městečka, od nefungující rodiny i ze střední školy. Vydá desku a její slává stoupá. Zdá se, že má najednou všechno: nový vzhled, hitovou písničku zdolávající žebříčky hitparád a také vystupuje na turné jako předzpěvačka Kayly.
Zjišťuje však, že ani POPOVÁ PRINCEZNA to nemá lehké. Celé dny trénuje zpěv a tanec, přitom se však musí vyrovnat s problémi v rodině a potýkat se s povrchním světem hudebního průmyslu, kde je považována za hvězdu(pouze za boží).
Zjišťuje, že být obyčejnou, patnáctiletou holkou je lepší než být POPOVOU PRINCEZNOU!!!
Hodnocení: (hodnotilo 18 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info