Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Ed McBein-Prachy

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Ed McBein-Prachy
 
Autor: Ed McBein
Název díla: Ed McBein-Prachy
Datum vložení: 1.7.2008

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Pod letním sluncem jsou páchany trestné činy, které 87 revír musí zarazit.
Detektiv Steve Carella vede vyšetřování, proč skladiště a domov Rogera Grimma lehly popelem. Pátrání po motivech a stopách odhalí složitou síť žhářství, narkotyk a vražd.
A když je klíčový svědek umlčen navždy, Carella musí vše rozřešit, aby zajistil, že spravedlnosti bude učiněno zadost.
V tomto románu z poloviny 70. let McBeina vyzrál k vrahu autorských schopností za než bývá oceňován. Jeho zápletky v té době zhutněly, stal se suverérním pánem nad stále narůstajcím počtem vedlejších zápletek a motivů v úsporném, jakoby jak elektrizované a postavy vystupují plasticky z papíru, aby ukázaly, že mají duši, mozek, ale i lehký ač nezanedbatelný smysl pro humor....Hodnocení: (hodnotilo 20 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info