Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Vyděrač na telefonu (3 holky na stopě)

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Vyděrač na telefonu (3 holky na stopě)
 
Autor: Maja von Vogel
Název díla: Vyděrač na telefonu (3 holky na stopě)
Datum vložení: 22.7.2008
Referát vložil: carollka94

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Kim Julichová chtěla založit detektivní klub. Proto si podala inzerát, na který se přihlásila dvě děvčata. Franziska Winklerová a Marie Grevenbroichová. Marie a Franziska se spolu zezačátku hodně hádaly a málem se kvůli tomu rozpadl jejich klub, pak se ale usmířily a začaly vyšetřovat jejich první případ, který objevila Franziska. Její kamarádka Anna se chová divně a Franziska zjistila, že začala i krást. Jednou Annu sledovaly jak jde na odlehlý hřbitov a tam nechala obálku s penězi zůstaly tam, ale nikdo si pro peníze nepřišel. Druhého dne Anně vyzváněl mobil a Franziska ho zvedla. Slyšela v něm hlas vyděrače, který chtěl, aby přinasla 100 eur do telefoní budky. Dívky se rozhodly, že to udělají za Annu. Daly do budky peníze a schovaly se opodál a čekaly dokuď si někdo nepřijde pro peníze. Za pár hodin tam přijel nějaký kluk na kole. Vzal obálku a odjel. Dívky jeli za ním. Dojeli k hospodě, kde kluk pracoval. Zjistily, že se jmenuje Michal Millbrandt a jeho otec vlastní krámek s elektronikou. Druhý den se Anna neobjevila ve škole a dívky se rozhodly, že ji půjdou navštívit domů, tam ale nebyla. Její matka jim řekla, že šla do školy. Dívky se šly podívat do obchodu Michalova otce. Šly kolem sklepa a uslyšely hádku mezi Michalem a jeho bratrem Frankem. Potom se vplížily do sklepa a tam objevily odposlouchávací zařízení. V tom je načapal Frank. Dívky chtěly odejít, ale on je nepustil a zamkl je ve sklepě. Marie si vyndala sponku z vlasů a pokoušela se odemknout zámek. Kim zjistila, že Anna je v parku a Frank jde za ní. Mezitím Marie odemkla zámek a Franziska s Marií utíkaly do parku. Kim tam ještě zůstala. Když tam doběhly, Frank držel u Annina krku nůž. Marie mu to rozmluvila. V tom přišel Michal a Kim, která přinesla kazetu, na které byl důkaz, že Frank je ten vyděrač. Frank začal utíkat a Franziska běžela za ním. Frank uklouzl a spadl do vody, kde ho už vylovila policie. Ten den se ještě sešly aby oslavily vyřešený případ.

Hodnocení: (hodnotilo 55 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info