Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Bertův SUPERTAJNÝ deník

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Bertův SUPERTAJNÝ deník
 
Autor: Anders Jacobsson
Název díla: Bertův SUPERTAJNÝ deník
Datum vložení: 20.9.2008
Referát vložil: Dendous

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Bert je správný kluk, a ačkoli to kluci nesmějí, si potají píše deník, na kterém má lebku, protože zde píše o své lásce Rebece. Ovšem tu si znepřátelí na jeho narozeninové párty, když jí donucením musí plestknout jejím dárkem do zad. Ve svém deníku píše i o svém nejlepším kamarádovi Adamovi a dalších. A právě když šel s Adamem na disco, spatřil novou lásku Naďu. Po tají jí telefonoval a vydával se za Adama. Ovšem Naďa milovala právě jeho. A tak Bert zavolal pod svým jménem a dojednal si s ní schůzku v parku, kde se oba dva zasnoubili.

Hodnocení: (hodnotilo 96 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info