Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Lily-ztracené štěňátko

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Lily-ztracené štěňátko
 
Autor: Jenny Daleová
Název díla: Lily-ztracené štěňátko
Datum vložení: 28.10.2008
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Jednoho dne se Jackova rodina stěhovala, ale Lily omylem zapomněli doma. Když to Lily zjistila, vyběhla ven z domu a běžela do parku. Tam se začala vyptávat fenky Wendy, jestli neviděla auto Jackovy maminky. Wendy jí řekla, že jela na druhou stranu parku. Lily teda běžela až na ulici obklopenou stromy. V tom ji uviděla malá holčička jmeném Sally a vzali ji do náruče. Ale její maminka řekla, že ji musí vzít do útulku. V útulku se Lily seznámila se psem Charliem. Vyprávěla mu svuj příběh a přitom oba usnuli. Druhý den ráno uviděla Lily Jacka stát před svou klecí. Sally byla totiž jejich nová sousedka a vyprávěla Jackovi O nalezeném štěněti. Nakonec to všechno dobře dopadlo, Jack si vzal Lily domů a Sally přemluvila rodiče a vzala si Charliho. Všichni se v pořádku vrátili domů.

Hodnocení: (hodnotilo 17 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info