Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Spolek holek lékorek

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Spolek holek lékorek
 
Autor: Patricia Schroderová
Název díla: Spolek holek lékorek
Datum vložení: 18.3.2009

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Spolek holek Lékorek

Mája a starosti z babičkou
Napsala:Patricia Schroderová
Ilustrace:Tina Schulteová
Mája zaklapla sešit a vložila ho do růžového batůžku a řekla ,,Uff to byla práce“za pul hodiny se mají sejit Mája,Fanny,Lea a Dotta Mája měla ještě chvilku času tak jsi něco málo zapíše do deníku tak šla lehla jsi na břicho na měkký koberec a sáhla pod postel tam mela nízkou zásuvku na kolečkách kam jsi přes den dávala polštář a deku tak sáhla do starého povlaku na polštář a tam měla svůj deníček tak jsi sedla ke stolu vzala gelovou tužku a začla psát Mája psala krasopisně ale už utekla cela věčnost a málem přišla pozdě na schůzku tak popadla kolo a nasedla a jela. cestou potkala Fanny Fanny řekla,,ted budeme opravdový klub tak jeli a už byli na místě tam už čekali Lea a Dotta všichni měli rádi lékorky a tak jsi začly říkat spolek holek lékorek druhý den šli do školy Mája měla jít ze školy rovnou k babičce Bětě na oběd Máji maminka ji řekla že babička Běta půjde do domova důchotců protože babička byla moc zapomětlivá Mája potom šla na krasobruslení a pak šla domů zase si na napsala do deníčku už za jeden den měla mít zkoušky maminka jí řekla že teda babička Běta do domova důchotců nepůde Mája byla moc šťastná a ty zkoušky udělala.
Mája:Má ráda všechno v lila a růžové,je strašně milá,jen někdy trochu naježená.Umí stříhat ušima.Koníček:KrasubrusleníHodnocení: (hodnotilo 9 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info