Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
 
Název díla: Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce
Datum vložení: 28.4.2009
Referát vložil: wooden007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Všechno,
co opravdu potřebuju znát,
jsem se naučil v mateřské školce

Autor: Robert Fulghum

Hl. postavy: Robert Fulghum a jeho okolí

Popis knihy: Kniha je rozdělena na jaké si Kapitoly s různoutématikou, kapitoly nejsou ani pojmenované. Jsou pouze rozděleny po stánkách, a většinou na sebe ani nenavazují

Dějjedé povídky: Sousedi kteří bydlí vedle mě jsou poměrně sportovně založeni a recyklovali by vše i vzduch kdyby to šlo. Koupili si terénní bicykl s osmnácti.převody pro dva a denně na něm jezdí. Nejsou manželé dali si jen takovou dohodu o nezávislosti, uctívají totiž rovnoprávnost mezi ženami a muži.
Rovnost mezi pohlavími je jako jen tak na oko. Když si s nimi jednotlivě popovídáte skočíte tomu jejich rovnoprávnému životu na kloub. On si myslí že je silnější a tak sedí na kole vepředu a šlape, ona ho nechá protože má potom čas na kochání krajinou a nemusí se namáhat se šlapáním když jí
nevidí.
Už to tak asi zůstane navždy ženy vzadu a muži ve předu. Muži jsou přece jenom silnější a ženy chytřejší, alespoň tahle ano.

Zhodnocení: Nato jak je kniha uspořádána je zajímavá i přesto že je složitá na pochopení. Jednoduše malému dítěti bych jí nedoporučoval.

Životopis spisovatele: Robert Fulghum
Hodnocení: (hodnotilo 11 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce Fulghum, Robert 571 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info