Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Nejtěžší překážka

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Nejtěžší překážka
 
Autor: Zuzana Franczová
Název díla: Nejtěžší překážka
Datum vložení: 28.4.2009

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Konečně! Už jsou prázdniny! Dvojčata Pavla a Petra se těšily, až budou moci vstávat déle, budou se koupat v bazénu, atd. Jejich tatínek měl statek, na kterém choval koně. Nejdříve měli jednoho, ke kterému přišli tak, že ho vyměnili za starou motorku. Jmenoval se Princ. Poté přijel jejich strýc Tony a všiml si, že mají koně a tak jim jako dárek koupil dalšího koně, jménem Ruby. Ruby byl spíše pro Pavlu, protože si Prince přivlastnila Petra. Tony spolu s Petrou tátu přemluvili, aby měli jezdeckou školu a více koní. Táta přikývnul. Najali si také trnéra pro Petru, kterou ježdění zaujalo. Trenér je jmenoval Honza. Už byl začátek školního roku. Petra chodila na zemědělskou a Pavla na obchodní školu. Petra seděla s klukem jménem Dan. Vyprávěl jí, jak přišel o tátu a skoro i o mámu. Petra mu nabídla, že někdy může přijít k nim na statek, aby přišel na jiné myšlenky. On nabídku přijal. Začali spolu trénovat a docela jim to šlo. Petře se Dan velice líbil, tak vymýšlela plán, jak by mu to dala najevo. Ale potom přišel sám Dan a políbil ji. Nyní překonala svou nejtěžší překážku.Hodnocení: (hodnotilo 15 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info