Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Olin a Lišky

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Olin a Lišky
 
Autor: Adolf Born
Název díla: Olin a Lišky
Datum vložení: 6.5.2009
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Jednou Olin řekne svému kamarádovi jednu příhodu, ale může ji říct až za padesát let. V lese, daleko od hájovny, potkal Olin dvě lišky Ferinku a Mezinku. Zažil s nimi mnoho dobrodružství. Jak se lišky pletly. Jednou Ferinka řekl, že bude uklízet kolem svého doupěte a rozdělí se to na dvě poloviny. První uklízela Ferinka, potom uklízela Mezinka. Za chvilku přišla Mezinka, že už to má, ale nebyla to pravda a začaly se hádat, že Mezinka je Ferinka a Ferinka je Mezinka až nevěděli, která je která. Byly z toho smutné. Nakonec na to přišli. Ferinka měla víc chloupků než Mezinka.

Hodnocení: (hodnotilo 7 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info