Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Neuvěřitelné září

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Neuvěřitelné září
 
Autor: Petra Braunová
Název díla: Neuvěřitelné září
Datum vložení: 3.6.2009

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Desetiletý Tomáš má strach.
Dějí se kolem něho podivné věci a on o nich nikomu neřekl ani slovo. A protože si už neví rady, začne si tajně psát deník. Jemu prozradí, co se stalo o prázdninách a proč prožívá tak neuvěřitelné září. Když se vlétě na táboře při jedné hře ukryl s kamarádkou Jarkou v poli pšenice, byli svědky neobyčejné události. Kruh v obilí, záhadapřičítající se mimozemské civilizace, se zčistajasna utvořil přímo kolem nich! Děti se vyděsily a utekly. Ale Tomášovi se pak navíc zjevila zvláštní bledá bytost s černýma lesklýma očima. A poté další. Během několika sdí Tomáš pochopil,že je vidí pouze on. A že se objevují nečekaně a jen ho mlčky pozorují. Teďˇmá Tomáš strach. Nakonec se vše vyřeší a mimozemské civilizace ho dále přestanou pozorovat!!!Hodnocení: (hodnotilo 88 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info