Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Audience

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Audience
 
Název díla: Audience
Datum vložení: 24.9.2009

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Hra Audience je jednoaktová hra. Dějištěm této hry je sládkova kancelář. Divadelní hra , ve které vystupují - majitel pivovaru Sládek, koulař sudů pan Ferdinand Vaněk. Rozmluva probíhá ve sládkově kanceláří.Sládek nabízí koulaři Ferdinandovi místo ve skladě, kde by měl čas psát své hry. Zato se chce setkat s herečkou Bohdalovou.Sládek je notně posilněn pivem, které nabízí i Vaňkovi. Sládek chce aby mu Vaněk dával číst jeho napsané hry, aby mohl dál posílat informace o něm.Vždyť vlastně nic o něm neví, ví jen že je ženatý a že nemá žádné děti. Vaněk však stále odmítá cokoli prozradit. Sládek posilněn alkoholem je sprostý, ale vzápětí usíná a Vaněk odchází z kanceláře. Po chvíli se opět ozývá zaklepání a Sládek se probouzí a Vaněk opět vchází do kanceláře a jakoby se nic nestalo rozhovor pokračuje. Opona padá.

Životopis spisovatele: Václav Havel
Hodnocení: (hodnotilo 26 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info