Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Povídky z jedné kapsy - Věštkyně

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Povídky z jedné kapsy - Věštkyně
 
Název díla: Povídky z jedné kapsy - Věštkyně
Datum vložení: 7.11.2009
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Komisař MacLeary požádal svou ženu, aby zašla za jednou věštkyní, protože měl podezření, že ta žena není věštkyní a je to jen pouhá zástěrka jakéhosi pašování.
Věštkyně paní Learyové předpověděla, že se zamiluje do bohatého mladíka a odjede s ním mimo Evropu. Pan Leary si myslel, že je to nesmysl, protože jeho žena má přece jen jeho a tak si pozval věštkyni na komisařství, aby ji vykázal ze země.
Po roce přišel komisař k příteli a řekl mu, že se se ženou rozvedl a ona se odstěhovala s nějakým bohatým mužem do Austrálie.Životopis spisovatele: Karel Čapek
Hodnocení: (hodnotilo 44 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info