Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Rozbřesk

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Rozbřesk
 
Autor: Stephenie Meyer
Název díla: Rozbřesk
Datum vložení: 29.11.2009

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Bella a Edward, se konečně vezmou a na svatební cestu letí na ostrov Esmé v Brazílii. Tam se tak trochu rozšoupnou, a Bella otěhotní. S upírem. Po čase se zjistí, že to malé stvoření uvnitř Belly je napůl člověk, napůl upír a né "nesmrtelné dítě", které by vraždilo, jako v minulosti. Ale jestli chce Bella porodit holčičku Renesmé, musela by zemřít, protože to stvořeníčko si vykousává cestu ven. Roste strašně rychle, až jí to láme kosti. Když nadchází porod a Bella umírá, Edward jí zachrání tím, že ji pokouše všude po těle a injekci s jeho jedem, jí vpraví přímo do srdce. Po čase, se z ní stane krásná novorozená upírka. Alice a Jasper utečou, potože se bojí Volturiových (nejmocnějších upírů). Příjdou, protože si myslí, že Renesmé je tzv. nesmrtelné dítě. Ke konci přivede Alice jednoho známého se stejným původem jako Renesmé a Volturiovi nechají Cullenovi na pokoji. Mezitím vším, se Jacob otiskne do Renesmé, tj. vznikne mezi nimi nezničitelné pouto lásky.

-nakladatelství Egmont v Praze, 2009Hodnocení: (hodnotilo 77 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info