Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Čarodějky na cestách (Úžasná Zeměplocha)

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Čarodějky na cestách (Úžasná Zeměplocha)
 
Název díla: Čarodějky na cestách (Úžasná Zeměplocha)
Datum vložení: 22.2.2005
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Celé poslání se jevilo snadné, koneckonců, co je těžkého na tom, aby si děvče nevzalo prince, zvláště když ho nechce? Jenže sudička tak rozhodla a na sňatku trvá. Bábi Zlopočasná, Stařenka Oggová a Magráta Česneková chtějí děvčeti pomoct a vydávají se proto na cestu do dalekého města Genovy. Háček je v tom, že mají jen jednookého kocoura Silvera, svá kouzla (hlavologii), vůdů paní Gogolové (místní čarodějka) a magickou hůlku, která dokáže dělat jen jediné - vykouzlit dýně. V Genově se střetnou se sestrou Bábi Zlopočasné. Bábi nad sestrou vyhraje a sestra Bábi zemře. Všechno se vrátí do normálu a kouzelné hůlky vyhodí = žádné sudičky.

Životopis spisovatele: Terry Pratchett
Hodnocení: (hodnotilo 10 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info