Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

skellis

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > skellis
 
Autor: david almond almond
Název díla: skellis
Datum vložení: 4.4.2010

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Michal s rodinou se přestěhují do nového domu, který se musí celý zrenovovat. Jeho malá sestra onemocní, a bude muset do nemocnice. Jednou jde Michal i po zákazu rodičů, do polorozpadlé garáže, kde najde podivnou osobu. Když se pokusí zjistit, jak se jmenuje, pořád mu odpovídá 27 a 53. Poté zjistí, že to jsou čísla jídel čínské resaurace, která sídlí nedaleko. Jednou uvidí poprvé malou sousedku Mínu, a ihned se zkamarádí. Když ji zavede do garáže, tak ho tam opět najdou. Mína opatrně zjistí, že se jmenuje Skellis. Po dalším a dalším příchodu Míny a Michala, se Skellis přestane bát. Když se po dlouhém léčení Michalova sestra, znenadání uzdraví, Skellis zmizí a nechá po sobě jen tři pírka, která si děti rozdělí. Michal s Mínou nakonec zjistí, že to byl sestřin strážný anděl.

Michal = velmi starostliví
Mína = nebojácná

Dojem:
Knížka se mi líbila i když neměla žádné ilustrace, protože děj byl velmi napínavý.Hodnocení: (hodnotilo 5 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info