Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Krakonoš a lyžníci

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Krakonoš a lyžníci
 
Autor: Jana Knitlová
Název díla: Krakonoš a lyžníci
Datum vložení: 15.4.2010
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Kniha vypráví o dvou chlapcích Matěj a Jeník, kteří pomáhají ve zdejší sklárně. Našli si kamaráda pašeráka, kterému říkají Krakonoš. Zdejším strážníkům prchá na nějakých dřevech, kterým říkají ski. Matěj s Jeníkem mu v tom pomáhají a za odměnu taky jedny dostanou. Děti ze školy jim to závidí. Pan učitel ze školy si také jedny koupí a učí se na nich jezdit. Strážníci si je taky koupí a myslí si, že tak Krakonoše lépe chytí. Jenomže na nich nikdo neumí jezdit. Ve vesnici se koná velká jízda na saních a strážníci tam předvedou hraběti jak se na dřevech jezdí. Jenomže se zjevil Krakonoš a strážníci vyrazili za ním. Krakonoš to vzal přes louku, na které se závodilo na saních a strážníkům ujel.Hodnocení: (hodnotilo 130 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info