Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Srdce ze zmrzliny

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Srdce ze zmrzliny
 
Autor: Cathy Cassidy
Název díla: Srdce ze zmrzliny
Datum vložení: 27.5.2010

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Jude má fakt šílenou rodinu. Hrozně se za ni stydí. Její mamka se skoro pořád opíjí a když s tím chce přestat, vydrží to třeba týden a pak zase začne. Její táta si myslí, že je Elvis!Tedy vlastně zpívá jeho hity. Je to jeho povolání. Judeiny rodiče jsou rozvedení, takže bydlí v domě ona, její mamka, babička, děda a pes, který se jmenuje Toto. Kamarádí se s Kevinem Carterem, který s ní chce chodit, ale ona ne. Její táta se pak znovu ožení se ženou jménem Victoria. Judeina babička umře. Konečně její mamka opravdu přestane pít alkohol. A ona zjistí, že Kevin Carter by mohl být princ na bílém koni....a začne ho mít ráda.Hodnocení: (hodnotilo 20 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info