Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Ztraceni v čase

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Ztraceni v čase
 
Autor: Petra Braunová
Název díla: Ztraceni v čase
Datum vložení: 9.7.2010

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Martin trví léto u babičky v Borovanech.Kvůli dvojce z chování nepojede k moři. U babičky je mu dobře,ale o má pořád dělat(celé dva měsíce)?Aspon že babička Julča umí tak dobře vyprávět příběhy.Mrtinovi se nejvíce líbí příběh o jejímu bratrovi Lojykovi ktereho zabil blesk ASI KDYŽ BYL STEJNE STARY JAKO Martin.Jednou jde Martin do vesnice na nakup ale stihne ho velka bore uvidi fialovi blesk a když se probere uvivi kluka jak bezi ke stromu a vzpomene si že při bouřce se nesmí lezt na strom a zastavi ho.Kluk se jmenuje Lojzek a Martin zjistí že je v minulosti a neví jak ma jit zpet.Zjistí se Žvanilkou jak se dostat zpatky?Hodnocení: (hodnotilo 45 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)   Referáty na stejné téma:
Ztraceni v čase Braunová, Petra 237 slov
 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info