Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Pátračka Gilda a Duchova sonáta

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Pátračka Gilda a Duchova sonáta
 
Autor: Jennifer Allisonová
Název díla: Pátračka Gilda a Duchova sonáta
Datum vložení: 25.11.2010

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Gildina nejlepší kamarádka Wendy byla vybrána aby hrála na klavír na mezinárodní soutěži v Oxfordu. Gilda si, ale umíní, že musí jet na soutěž s Wendy, aby ji podporovala a aby poznala nové místo kde by se mohl vyskytovat duch. Otázka ale byla jak se do Oxfordu dostat. Gildě se nakonec podařilo dostat se tam jako obracečka not.
V Oxfordu je ubytovaly v starém "hotelu" a Gilda hned vycítila, že se v Oxfordu pohybuje duch. Před soutěží musí Wendy hodně cvičit a tak se Gilda vydává na průzkumy sama. Ale když jsou zase Gilda a Wendy spolu Wendy je taková divná. A objeví se i nová záhada- někdo nebo něco dává soutěžícím tarotové karty tak aby je našli. Wendy se v noci zdalí sny o podivné melodii a řekne o tom Gildě a potom jí i zahraje, ale melodie nedává žádný smysl. Jednou se pak Gilda vypraví ke kostelu kde nejde v lahvi tu melodii kterou pořád Wendy slyšela ale celou. Ukáže ji Wendya ta ji zahraje celou. Gilda také yjistí, ze 2 členové poroty na soutěži májí něco společného se sonátou. Také Gilda zjistí, jméno chlapde, který ji napsal, Gilda také zjistila, že tarotové karty ostatním soutěžícím dávala mamka jedné soutěžící. Wendy je unesená melodií a zahraje ji ve finále té soutěže. Všechno se vyřešilo a Gilda s Wendy jedou domů do starého dobrého Michiganu.Hodnocení: (hodnotilo 48 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info