Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Správná pětka na pašeráckém vršku

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Správná pětka na pašeráckém vršku
 
Autor: Enid Blytonová
Název díla: Správná pětka na pašeráckém vršku
Datum vložení: 21.5.2011

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Správná pětka je příběh o dětech Juliánovi,Dickovi,Anně,George a psovi Timovi kteří na začátku prázdnin cestují vlakem k tetě a strýci na Kirrinskou chalupu.V noci jim na chalupu spadne velký jasan a děti odcestují na Pašerácký vršek.Na Pašerácký vršek je zakázán vstup pro psy a Tim bude muset být schován v tajné chodbě.Na Pašeráckém vršku najdou dva nové kamarády-Marybbele a Pietera kterému se říkalo Briketa.Spolu pak zažívali různá dobrodružství jako např.:chození po hradbách,spouštění z pokoje do jeskyně,pašování a přenášení Tima a spouštění ho do jeskyní.V noci kluci pozorovali muže,který z věže vysílal signály pro pašeráky.Muž pak zmizel v pokoji hluchého sluhy Blocka.Jenže se ukázalo,že Block hluchý nebyl,jen to předstíral.Potom Block se společníkem unesli Briketu a strýčka který za nimi přijel.Tim zachránil strýčka s Briketou z tajných chodeb.Ráno zatkla policie s pomocí Tima pašeráky.Majitel pašeráckého vršku Timovi za statečnost dovolil zůstat s dětmi na Pašeráckém vršku a tak si užili zbytek dobrodružných prázdnin.Hodnocení: (hodnotilo 72 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info