Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Zavržený

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Zavržený
 
Autor: Becca Fitzpatricková
Název díla: Zavržený
Datum vložení: 21.5.2011
Referát vložil: bajajajaja10

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Nora Greyová, jedna z hlavních postav této knihy, je svědomitá a chytrá holka, která nemá ráda riziko. Její první chybou je, že se zamilovala do Patche, spolužáka s minulostí, která e všechno, jen ne nevinná. A nejlepší co kdy Patch udělal bylo to, že se zamiloval do Nory. Seznámili se na hodině biologie, když je učitel posadil k sobě. Jediné co Nora chce, je držet se od Petche dál. Jenže jak se zdá Petch je vždy o dva kroky napřed. Dívka cítí jeho přítomnost, jeho pohled, ikdyž je sama. A když už své city utajit, vyjde najevo, že Patch je padlý anděl. A vyhledal ji proto, aby ji zabil. Nakonec to stejně neudělal, ale místo toho ji zachránil před smrtí a stal se z něj anděl strážný.

Hodnocení: (hodnotilo 2 čtenáři)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info