Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Když kluk spadne rovnou z nebe

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Když kluk spadne rovnou z nebe
 
Název díla: Když kluk spadne rovnou z nebe
Datum vložení: 22.5.2011
Referát vložil: Dandy

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Knížka vypráví o Vendule, která bydlí na vesnici, na statku.Sourozence má jen nevlastní a proto, ji rodiče hodně opatrují. Jednoho dne přijel do vesnice Šimon. Šimon se zabydlel u Vendy na statku a do Vendy se zamiloval. Jednoho dne oznámil, že je její nevlastní bratr. Otec z toho nemohl ani dýchat. A tak ho přijali do rodiny. Vendy nešťastně vzpomínala na jejich polibky. Asi za týden potkala Vaška. Měl postiženou sestru, která se stala kamarádkou Venduly. Vašek se zamiloval do Vendy a rodiče jim v tom nebránili.

Životopis spisovatele: Věra Řeháčková
Hodnocení: (hodnotilo 13 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý)



 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info