Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Holka bez minulosti

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Holka bez minulosti
 
Název díla: Holka bez minulosti
Datum vložení: 27.9.2011
Referát vložil: katunkas007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Skoro každou noc se Sandra probouzela s křikem který způsobují vzpomínky na hořící dům a její hořící tělo. Jednou si šla odpočinout do zátoky Zamilovaných a před očima spatřila svoje druhé já. Nevěděla kdo to je a proto si myslela že to je ona ale dvakrát. Její strýček Seth si v autě prozpěvoval českou písničku ale Sandra ji zná. Pochází z Anglie, mluví anglicky ale zná českou písničku. Jednoho dne se vesničce zvané Gardens objeví parta českých turistů a ona jim rozumí co si říkají. Když parta odjíždí do České republiky uteče Sandra s nimi. V autobuse má sen kde její druhé já říka Klára Vaculíková. Už ví odkud pochází, ví kde bydlela, ale nezná své pravé rodiče. Potkala bývalou služku Putnovou, poznala své rodiče a svoje dvojče.

Životopis spisovatele: Věra Řeháčková
Hodnocení: (hodnotilo 20 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info