Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Srdíčko díl 1

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Srdíčko díl 1
 
Autor: Lauren Brooke
Název díla: Srdíčko díl 1
Datum vložení: 21.2.2012

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Srdíčko je útulkem pro koně, schovaným na svazích Virginie. Ve skutečnosti je však mnohem víc než jen obyčejným útulkem-Srdíčko je místem, které má schopnost léčit rány minulosti, místem, kde vystrašení a týraní koně mohou opět najít ztracenou důvěru k člověku.
¨

Pro Amy je Srdíčko domovem a kam až sahá její paměť, vidí vždy svou matku, jak vštěpuje víru a naději koním, kteří kdysi bývali divocí a vyděšení. A Amy tento dar-schopnost naslouchat koním a porozumět jejich touhám-po matce zdědila. Když pak do jejího života zasáhne tragická událost, Amy se musí naučit to, co jí matka učila, a uvěřit tomu, že v Srdíčku se mohou dít zázraky.Hodnocení: (hodnotilo 5 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info