Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Srdíčko díl 4

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Srdíčko díl 4
 
Autor: Lauren Brooke
Název díla: Srdíčko díl 4
Datum vložení: 21.2.2012

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Srdíčko je útulkem pro koně, schovaným na svazích Virginie. Ve skutečnosti je však mnohem víc než jen obyčejným útulkem - Srdíčko je místem, které má schopnost léčit rány minulosti, místem, kde vystrašení a týraní koně mohou opět najít ztracenou důvěru k člověku.

Amy moc dobře ví, že Tom je důležitý pro Srdíčko, a také pro ni. On jediný skutečně chápe význam útulku, a zachraňování a léčení koňí se věnuje právě tak oddaně jako ona sama. Když však na farmu nastoupí Ben, nový pomocník, jejich přátelství dostane povážlivé trhliny. Jenže Amy dlouho nechápe, jak si odstrčený Tom připadá. A když si to konečně uvědomí, pochopí, že se Tm možná rozhodl odejít ze Srdíčka navždy.Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info