Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Harry Potter (hlavní představitelé)

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Harry Potter (hlavní představitelé)
 
Název díla: Harry Potter (hlavní představitelé)
Datum vložení: 22.2.2005
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Malí čarodějové

EMMA WATSON ( HERMIONA GRANGEROVÁ )
Desetiletá Emma Watson sbírala herecké zkušenosti v různých divadelných představeních už od malička.V sedmi letech vyhrála hlavní cenu ve školní soutěži v recitaci poezie.Se svou filmovou postavou má prý společnou lásku ke kočkám.Emma zbožňuje zvířata, ale kočky nejvíc, doma má dvě jménem Bubbles a Domino.Její nejoblíbenější postavou z knížky je Hagrid, neboť navzdory tomu, že je to obr ( poloobr ) dokáže být velmi citlivý.

RUPERT GRINT ( RON WEASLEY )
Představitel Rona, Rupert Grint, je nejstarším z trojice hlavních děckých představitelů.Vystupuje ve představeních malého divadelního spolku.Postava Rona byla jeho nejoblíbenější již v době, kdy vůbec nevěděl, že bude ve filmu hrát.Ve škole má Rupert rád kreslení, během natáčení nakreslil například podobiznu herce Alana Rickmana, který hraje profesora Snapea.

DANIEL RADCLIFFE ( HARRY POTTER )
Daniela Radcliffa vybrala produkce z tisíců až po dlouhém hledání ideálního představitele.Daniel je synem literálního agenta Alana Radcliffa a castingové agentky Marcii Greshamové.Před úlohou v Harrym Potterovi se objevil v televizním filmu BBC David Copperfield.Svůj celovečerní debut si odbyl jako syn Jamie Lee Curtisové a Geoffreyho Rushe ve filmu Panamský krejčí.Je velkým fanouškem fotbalu, má rád závody Formule 1 a také hudbu. Danielovou nejoblíbenější postavou ve filmu je obr ( poloobr ) Hagrid, za nejobtížnější z celého natáčení považuje scénu se zrcadlem. Kvůli roli musel absolovat gymnastický trénink, přesto měl na řadu scén dubléra.O Harrym říka, že by si ho dovedl představit jako svého přítele.,,Dokáže být velmi vážný, ale v tom samém okamžiku je s ním i legrace,, , říká Daniel.

Co prozradil Daniel: ,,Když jsem se dozvěděl, že jsem tu roli získal já, byl jsem tak šťasný, že jsem plakal a křičel.Tu noc jsem se vzbudil ve dvě hodiny, probudil jsem rodiče a ptal se jich, zda se mi to všechno vlasně nezdálo,, , přiznává Daniel.

Životopis spisovatele: Joanne Kathleen Rowlingová
Hodnocení: (hodnotilo 25 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info