Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Nejdelší velrybí píseň

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Nejdelší velrybí píseň
 
Autor: Jacqueline Wilsonová
Název díla: Nejdelší velrybí píseň
Datum vložení: 23.2.2012

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Ella má maminku a právě nového tatínka Jacka. Její mamka se rozvedla a vzala si jiného tatínka. Právě čekala maminka miminko s Jackem. Ella neměla ráda Jacka. On jí taky neměl zrovna v lásce. Jednou maminka odjela do porodnice. Jel s ní i Jack. Ella nesměla. Zůstala na hlídání u mamčiny nejlepší kamarádky Liz. Jack slíbil že zavolá až se miminko narodí. Ale Ella s Liz čekala ale telefon nezvonil. Nakonec přišel Jack se smutnou novinou. Miminko se narodilo zdravé ale maminka nebyla v pořádku. Byla v komatu. Ella se hned rozbrečela a obviňovala miminko, že za to může. Že ono to způsobilo. Ella se pak s Jackem vrátily domů. Ella pak nešla tři dny poté do školy. Ale pak musela. Zrovna dělaly projekt o velrybách. Ella ho dělala se svojí nejlepší kamarádkou Sally. Ella nakonec se Sally není, ale je s Josephem. Joseph je nejchytřejší z celé třídy proto ho nikdo nemá rád. Ella si ho ale oblíbila. Doma taky začala pracovat na samostatném projektu o velrybách. Dávala tak hlavně obrázky. S Josephem se tak skamarádila, že k nim šla jednou na návštěvu. Jeho maminka byla hodná, a když zjistila že má Ella ráda velryby, darovala jí CD s nahrávkou velrybích písní. Elle se to koc líbílo a pouštěla si to pořád do kola. Jack potom vyzvedl miminko, museli si ho totiž vzít domů. Miminku dali jméno Sampson. Ella dostala nápad. Přehrála velrybí píseň na mp4 a když šli do nemocnice navštívit mamku, vzala Ella mp4 a pustila jí mamce do sluchátek. Nechali jí to dva dny a když přišli po dvou dnech, z maminčiných úst se ozvalo: už žádné velrybí písně! Najednou mamka vstala a podívala se na Ellu. Ella vyskočila a byla ráda že to tak dobře dopadlo.Hodnocení: (hodnotilo 39 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info