Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Stříbrný sen

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Stříbrný sen
 
Autor: Angela Dorsey
Název díla: Stříbrný sen
Datum vložení: 23.2.2012
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Joannin táta trénuje poníky. Joanna ale s nimi trénovat nesmí. Trénuje místo ní její bratr Robbie. Joanna si někdy připadá tak trochu odstrčená. Ale hlavně že má svého malého poníka Vraníka. Ale ještě víc se jí líbil Stříbrňák. Táta jí nikdy nedovolil se na něm svést. Ale dneska byl pátek, tak jí to táta dovolil. Joanna měla obrovskou radost. Tak vyrazila na Stříbrňákovi. Jela s ním kolem Thomasovy farmy. Pan Thomas byl starý pán, který si plet přítomnost s minulostí. Dříve, když byl mladý, choval koně. Ale pak se moc zadlužil a koně musel prodat.Když tudy Joanna jela, uslyšela ve staré kůlně zaržání. Hned se polekala. Okamžitě jela domů. V noci se vykradla domu, aby prozkoumala Thomasovu farmu. Schovala se za starou kůlnu. Najednou do kůlny přišel pan Thomas a za ním jeho vnučka Cally. Ozvala se výkřiky a najednou vyšla( spíš se vypotácela) dívka která hned ulehla vedle Joanny. Joanna rychle vzala dívky a utíkala se z dívkou schovat. Dívka jí potom vysvětlila, že se jmenuje Angelikaa že je čarodějka. Stratil se jí tady kamarád David a tak ho šla hledat.Joanna jí pomohla vstát a domluvily se že se zítra tady sejdou. Zítra na srazu tam našla Cally. V kůlně našli zase ukradeného koně Tanga.Cally ale tvrdila že ten kůň není kradený, že je dědův a jmenuje se Tanečník.Nakonec jim Cally všechno řekla a Joanna s Angelikou nemohli věřit svým očím. Děda ( nebo pan Thomas) vychovával dostihové koně. Jeho ošetřovatel Graham byl výborný. Až najednou začali jeho koně prohrávat. I jeho nejlepší koně. Tak pan Thomas Grahama vyhodil protože si myslel že koně špatně opečovává. Pak neměl peníze tak musel všechny koně prodat. Grahama pak odešel k panu Williamsovi. Když tam byl Williamsovy koně začaly najednou hodně vyhrávat. Pan Thomas měl podezření, že si Williams podplatil Grahama aby škodil Thomasovi.A jak si pan Thomas pletl přítomnost s minulostí, myslel si, že se to stalo včera. Tak se rozhodl, že všechny koně co prodal, ukradne zpátky. Tak se stalo.Cally mu v tom nemohla zabránit. Nakonec přijely Callyni rodiče a dali všechno do pořádku. Koně vrátily A koupily jiné koně pro Tbhomase.

Hodnocení: (hodnotilo 5 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info