Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Cizinecká legie

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Cizinecká legie
 
Autor: Peter Macdonald
Název díla: Cizinecká legie
Datum vložení: 23.2.2012

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Kniha Cizinecká legie je výsledkem mnohých návštěv Petera Macdonalda v cizinecké legii, ve štábu vrchního velení v Aubagne, u výcvikového pluku v Castelnaudary a na bojovém cvičení v Německu. Během celého svého pobytu měl autor naprostou volnost pohybu, neomezenou možnost fotografovat, i množství příležitostí k rozhovorům. O životě v cizinecké legii vypovídá tedy zcela autenticky - někdy snad drsně a nevybíravě, ale vždy otevřeně a poctivě. Kniha obsahuje velké množství barevných i černobílých fotografií. Díky této knize jsem se dozvěděl snad vše o cizinecké legii: od jejího založení, přes nejrůznější bitvy, kterých se legie účastnila, dále potom složení všech regimentu a taky jaké druhy zbraní se v legii používají. Tato kniha je vhodná pro ty, kteří se chtějí něco dozvědět o cizinecké legii.Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info