Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Kallocain

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Kallocain
 
Autor: Karin Boyeová
Název díla: Kallocain
Datum vložení: 15.3.2013
Referát vložil: bajajajaja10

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Leo Kall je hlavní postavou tohoto sci-fi příběhu. Je to spoluvoják Světového státu. Zajímá se o chemii. Bydlí s manželkou, má tři děti. Zrovna dostal možnost dělat pokus se svým novým prostředkem Kallocainem na lidech. Když člověku z dobrovolné obětní služby píchl zelenou tekutinu do žil, začal člověk mluvit pravdu. Kallocain je droga pravdy. Hlavní hrdina píše knihu o svém životě. Píše o tom, že mají životy řízené Státem. Že člověk nemá téměř žadné soukromí. V bytech mají "oka". Ve Statě nemají lidé soukromí. Jejich soukromí je jen jejich nitro. A i o to mají díky Kallocainu přijít. Lidé by nemohli nic utajit.

Hodnocení: (hodnotilo 1 čtenář)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info