Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Mrazivá noc

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Mrazivá noc
 
Autor: John Lutz
Název díla: Mrazivá noc
Datum vložení: 2.9.2014

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Tento příběh vypráví o vrahovy, který vraždí kvůli špatnému soudnímu systému a přezdívá se Spravedlivý . Na tohoto vraha si náčelník policie a zároveň cílevědomí muž Andy da Vinci vzal vysloužilého policistu Beama a dva velice dobré policistyn Nellu a Loopera. Společně chytají vraha který zabíjí ze začátku předsedy porot ale postupně začíná zabíjet všechny v soudním systému co pustili na svobodu jasného vraha. Nakonec se policista rozhodne zabít policistku Nellu což se mu nepodaří a policie ho chytí.Zjistí se že Spravedlivý vrah je náčelník da Vinci který začal zabíjet po smrti jeho jediného syna a ženy.Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info