Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Řada nešťastných příhod zlý začátek

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Řada nešťastných příhod zlý začátek
 
Autor: Lemony Snicket
Název díla: Řada nešťastných příhod zlý začátek
Datum vložení: 16.2.2015
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Kniha vypráví o 3 dětech, které se stanou sirotky, protože jejich rodiče zemřeli. A tak musí jít ke geograficky nejbližšímu příbuznému a to je hrabe Olaf. I když byl hrabě, jeho dům byl starý a zpustlý, děti se musely dělit o 1 postel, misto skříně byla kartonová krabice a ke všemu musely dělat nesmyslné práce, které jim zadal hrabě Olaf. Až bude Violeta dospělá připadne jí všechen majetek po rodičích, ale hrabě Olaf měl o něj také zájem a tak uspořádá divadelní hru, ve které si ,,údajně" vezme Violet za ženu. Jenžě je to skutečnost, díky které by se dostal k majetku. Ale Violet je bystrá dívka a tak oddávací list podepíše levou rukou a tím je vše neplatné a mezitím se Olaf přiznal před celým publikem, že je to opravdová svatba. Poté Violet řekne o svém plánu a tak Olaf vypně světla v sále a zmizí!
PS:Violet má 14 let může si vzít za muže dospělého člověka jedině, že to povolí zákonný zástupce(a tím je hrabě Olaf).
A violet je pravačka ne levačka a když list nepodepsala vlastní rukou nic neplatí.

Hodnocení: (hodnotilo 1 čtenář)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info