Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Sběratel Motýlů

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Sběratel Motýlů
 
Název díla: Sběratel Motýlů
Datum vložení: 1.1.2021

 

squareVClanku:
id='square-ir'


Sběratel MotýlůTuto knihu jsem přečetla zhruba před rokem.

Tato kniha má žánr detektivní horor, většina podobných knih začíná popisem vraždy nebo nějakého zločinu, nadále jsme s vyšetřovateli a odhalujeme kdo je vrah, tento příběh je však o dívce a přelévá se z její minulosti do výslechové místnosti kde popisuje zahradu a dívky v ní.

Kniha vypráví o dívce více jmen, já jí říkám Maya.Mayin dřívější život byl nejistý když jí rodiče opustili, připadla babičce. Maye bylo okolo 15 když její babička zemřela, sebrala peníze a odjela do New Yorku, tam si našla práci a po třech týdnech i byt.Jméno Maya jí dal ,,Zahradník,,. Zahradník je muž který je psychicky narušený, unáší dívky a uchovává jejich ,,krásu,,. Zhruba 20 dívek v přenádherné kvetoucí zahradě, každá v černých šatech která odkrývají potetovaná záda. Všechny dívky jsou ve věku nad 16 let a moc dlouho se nezdrží. Vše má své datum spotřeby, dívky s motýlími křídly na zádech uloží do průhledné pryskyřice ve vitrínách které jsou po chodbách.Zdi byli ze skla podobně jako vitríny.

Jména dívek jsou velmi zajímavá, oblíbila jsem si jméno ,,Pia,, a dvojčata. Ty se opravdu dlouho nezdrží protože jedno z děvčat začne dělat problémy, ve svém životě se moc nemuseli ale v pryskyřici byly spolu a vypadaly šťastně.Zahradník má také dva syny a manželku. Avery i jeho mladší bratr Desmond mají možnost zahradu navštěvovat. Avery je velmi podobný Zahradníkovy, občas spolu vybírají a unášejí dívky. Desmond je odlišný, rád se baví s Mayou a mají spolu až romantický vztah. Vše se ale změní když Avery unese dvanáctiletou dívku.Pro bližší info pište na ig: Katerina.jandlova.98


Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info