Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Rychlé šípy

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Rychlé šípy
 
Název díla: Rychlé šípy
Datum vložení: 31.1.2021

 

squareVClanku:
id='square-ir'

Řeknu vám nejsmutnější kapitolu Rychlých šípů. Kapitola se jmenuje Rychlé šípy varují před tenkým ledem. Ale než se k ní dostaneme řeknu vám kdo Rychlí šípy vlastně jsou. Klub Rychlé šípy se skládají z pěti chlapců. Jarka Metelka, Mirek Dušín, Jindra Hojer, Červenáček a Rychlonožka.Za nepřátele mají Černé jezdce a Kočičí pracky. A teď když všechno víte řeknu vám tu nejsmutnější kapitolu z Rychlých šípů. Červenáček volal na Mirka že zamrzla voda a že Krocinkáři budou hrát hokej. Mirek s tím nesouhlasil že prý je voda málo zamrzlá. Řekl jim co si o tom myslí ale Krocinkářům to bylo jedno. Jindra na ně však stále volal že se led prolomí. Když Mirek chtěl zavolat strážníka uslyšeli: pomoc, pomoc, rychle! Rychlým šípům se pak podařilo zachránit jen jednoho. Od strážníka se pak dozvěděli že čtyři z těchto nedočkavců se ještě zachránili. Pátý žák byl zachráněn vámi, Dva chlapci však za hru hokeje zaplatili životem.
Životopis spisovatele: Jaroslav Foglar
Hodnocení: (hodnotilo 1 čtenář)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info