Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Pan Smraďoch

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Pan Smraďoch
 
Název díla: Pan Smraďoch
Datum vložení: 24.5.2021

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Jednoho dne Chloe sebrala odvahu a šla k lavičce, kde byl bezdomovec jménem pan Smraďoch. Chvili si spolu povídali. Poté odbyli čtyři hodiny. Chloe musela rychle běžet domů. V pokoji byla její matka a držela sešit matematiky.Ptala se co to je? Chloe odpověděla nic.

Máma ten sešit roztrhala protože tam byl nějaký příběh. Chloe následně ubydlela pana bezdomovce v kůlně. Táta přišel o práci takže zjistil že tam bydlí ale bylo mu to jedno. Potom matka a Smraďoch šly do pořadu v televizi. Tam se matky ztrapnila. Konec byl takový že pan Smraďoch putoval dál .Hodnocení: (hodnotilo 3 čtenáři)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info