Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

malý milionář

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > malý milionář
 
Název díla: malý milionář
Datum vložení: 9.2.2024

 

squareVClanku:
id='square-ir'
tato kniha vypráví o malém chlapci jménem Joe Spud který si žije normální dětský život, až do té doby kdy jeho tatínek přišel s novým vynálezem. Vynalezl toaletní papír který je ze shora suchý a ze zpoda vlhčenený, nazval ho ZADELESK. Zanedlouho se zadelesk objevil na trhu a stal se oblíbeným mezi lidmi. Pan Spud začal vydělávat miliony a od té doby se životy rodiny Spudových naprosto změnil, pan Spud si stavěl obrovské vily, jeho syn dostával miliónové kapesné a začal chodit na prestižní školu pro bohaté.
Brzy přestoupí na jinou školu, protože neměl žádné kamarády. Chtěl zase žít normální život a chodit do normální školy, rozhodl se že bude tajit jeho bohatství aby si našel pravý kamarády.

Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info