Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Jan Tleskač

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Jan Tleskač
 
Autor: Fifa Krumhanzl
Název díla: Jan Tleskač
Datum vložení: 22.2.2005

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Jan Tleskač byl nalezen asi pětiletý na ulici a u něj našli ježka v kleci. Když vyrostl dali ho na zámečnictví chlapec měl tajemství a všechno si zapisoval do svého deníku. Jeho tajemství bylo létající kolo které sestavil a vyzkoušel.
Fungovalo. Ale jeho mistr něco tušil a jednou když Jan Tleskač zvonil na zvonici čímž si přidělával tak nahoru za ním někdo šel. Byl to jeho zámečnický mistr Em. Odhodil deník na půdu a když Em vystoupil až nahoru pral se s Janem a shodil ho dolů. Nikdy s nevisvětlilo jak spadl. Prý se asi houpal na laně u zvonu a spadl. Ježka měl pořád u sebe deník už ne.Hodnocení: (hodnotilo 80 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info