Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Rasmus Tulákem

Zařazeno: iReferaty.cz > Čtenářský deník > Rasmus Tulákem
 
Název díla: Rasmus Tulákem
Datum vložení: 22.2.2005
Referát vložil: Karolína Grodová

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Devitiletý Rasmus nemá rodiče a žije v dětském domově v době kdy se mu spíše říkalo sirotčinec.Není tam šťastný a nemůže ani doufat,že by se někdy dostal do nahradní rodiny,protože přicházející zájemci si vždy vyberou malou roztomilou holčičku se zlatými kudrlinkami.rasmus se tedy rozhodne,ze uteče a na cestě se seznámí s tulákem Oskarem.Spolu pak na cestách prožijí krásné,ale i velmi dobrodružné dny,zvlášť poté co odhalí nebezpečné zloděje.Od té chvíle jsou jim nemilostrdní zločinci neustále v pattách!rasmus našel v Oskarovi svého otce a zloděje dopadla policie.

Životopis spisovatele: Astrid Lindgrenová
Hodnocení: (hodnotilo 171 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info