Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Kulturní dům zahrada

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Kulturní dům zahrada
 
Titulek: Kulturní dům zahrada
Datum vložení: 22.12.2009

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Kulturní Dům zahrada


Zahrada
Základním principem fungování kulturního centra zahrada, je jeho otevřenost pro všechny.
Zahrada je zároveň inspirativním prostorem i návodem k určitému způsobu jednání a chování, ale také Hledání nových projektů a aktivit.
Hlavním cílem v zahradě, je vytvořit živé centrum kulturního a společenského dění Jižního Města, poskytovat co nejrůznější program pro děti i dospělé.Do kulturního domu chodí děti i dospělí za vzděláním, za kulturním programem a volnočasovými aktivitami.
Kulturní dům zahrada, není jenom o vnitřních aktivitách.
Programy se občas přesouvají i ven, na velkou zahradu, před objektem. Na zahradě je jezírko s rybami, pískoviště pro malé děti, malé pódium. Archytekt nezapomněl ani na vegetaci, takže je na zahradě vysazený malý lesíček z jehličnatých stromů. A jednou větou se dá tedy říci že „v KD Zahradě, se najde vždy vše pro každého.“


Hodnocení: (hodnotilo 5 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info