Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Předplatné a cena Netflixu

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Předplatné a cena Netflixu
 
Titulek: Předplatné a cena Netflixu
Datum vložení: 6.4.2023

 

squareVClanku:
id='square-ir'

Netflix je jedním z nejpopulárnějších streamovacích služeb, které umožňují uživatelům sledovat filmy a televizní seriály všeho druhu bez omezení. Tato služba je k dispozici v mnoha zemích, včetně České republiky. V následujícím článku si přiblížíme ceny Netflixu v ČR a nutnost registrace.

Ceny Netflixu v ČR

Netflix nabízí tři různé tarify, které se liší výší měsíčního poplatku a možnostmi, které uživatelům nabízí. Tyto tarify jsou:

  • Základní tarif - Tento tarif stojí 199 Kč měsíčně a umožňuje uživatelům streamovat filmy a seriály v rozlišení SD (Standard Definition). Tento tarif je určen pro jednoho uživatele a zároveň lze sledovat pouze jeden stream současně.
  • Standardní tarif - Tento tarif stojí 299 Kč měsíčně a umožňuje uživatelům streamovat filmy a seriály v rozlišení HD (High Definition). Tento tarif je určen pro dva uživatele a lze sledovat dva streamy současně.
  • Premium tarif - Tento tarif stojí 399 Kč měsíčně a umožňuje uživatelům streamovat filmy a seriály v rozlišení HD i Ultra HD (4K). Tento tarif je určen pro čtyři uživatele a lze sledovat až čtyři streamy současně.

Všechny tři tarify umožňují uživatelům přístup ke kompletní knihovně filmů a seriálů bez jakýchkoliv reklam. Netflix také umožňuje uživatelům stahovat obsah na offline přehrávání.

Častým omylem je, že je možné využívat Netflix 30 dní zdarma. Žádná taková varianta neexistuje. 

Nutnost registrace

Pro používání Netflixu je nutné se registrovat a vytvořit si účet. Registrace je bezplatná a lze ji provést na oficiálních stránkách Netflixu. Pro registraci budete potřebovat platný e-mail a platební údaje (kreditní karta, PayPal apod.).

Po úspěšné registraci si uživatel může vybrat jeden z výše uvedených tarifů a začít sledovat své oblíbené filmy a seriály. Uživatelé mohou také kdykoliv změnit svůj tarif, přidat nebo odebrat uživatele, kteří sdílejí účet, nebo zrušit své předplatné.

Závěr

Netflix je populární streamovací služba s mnoha možnostmi, které uspokojí různé typy uživatelů. Výhodou je, že Netflix nabízí bezplatný měsíční zkušební přístup, který umožňuje vyzkoušet službu před rozhodnutím o předplatném. V rámci zkušebního měsíce lze využívat všechny funkce a přístup ke kompletní knihovně filmů a seriálů.

Cena Netflixu v ČR je v současnosti velmi přijatelná v porovnání s jinými streamovacími službami a může být výhodnější pro uživatele, kteří chtějí sledovat větší množství filmů a seriálů bez omezení. Navíc Netflix neustále aktualizuje svou knihovnu a přidává nové tituly, takže vždy najdete něco, co vás zaujme.

Výběr správného tarifu závisí na individuálních potřebách uživatele. Pokud využíváte službu sami a nevadí vám nižší rozlišení, může být pro vás nejlepší základní tarif. Pokud plánujete sdílet účet s někým jiným a zároveň si přejete vyšší rozlišení, může být vhodnější standardní nebo premium tarif.

V každém případě je Netflix v ČR velmi populární a nabízí mnoho možností pro sledování filmů a seriálů. Nutnost registrace je jednoduchá a cena je velmi přijatelná, takže pokud hledáte streamovací službu s velkou nabídkou titulů a bez reklam, Netflix může být pro vás tou správnou volbou.


Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Nastavení soukromí | Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info