Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

pán prstenů-Návrat krále

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > pán prstenů-Návrat krále
 
Titulek: pán prstenů-Návrat krále
Datum vložení: 11.11.2023

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Film se odehrává ve Středozemi a vypráví příběh o dobrodružstvích hobita jménem Frodo Pytlík a jeho cestě za zničením Jednoho Prstenu.Frodo poté co se pohádá se Samem a pošle ho zpět do kraje, je podveden Glumem,Glum ho totiž zavede do jeskyně ve které se skrývá Odula(obří pavouk( Odula Froda sváže a bude si chtít na něm pochutnat.To se jí ale nepovede protože Sam Froda neposlechne a bude ho sledovat.Froda sice před Odulou zachrání ,ale před skřety ne.Vezme si prsten a mečík.Vydá se na záchranu Froda co se mu podaří.Mezitím Aragorn Legolas a Gimli včele Rohanského a Gondorského vojska se vydávají do Mordoru aby odvedli pozornost Saurona od osamělé hory.Frodo se Samem toho využijí a proklouznou do hory.Frodo je však ovládán prstenem a bude si ho chtít nechat naštěstí se ve správnou chvíli objeví Glum a sebere Frodovi prsten a s ním spadne do lávi.Frodo se Samem jsou nakonec zachráněni orli které pro ně pošle Gandalf.

Hodnocení: (hodnotilo 0 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info