Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Bugatti Veyron

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Ostatní > Bugatti Veyron
 
Titulek: Bugatti Veyron
Datum vložení: 22.5.2011
 

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Bugatti Veyron je nejrychlejší seriově vyráběné auto na světě.
První koncept Bugatti Veyron vznikl v roce 2000.
Asi před rokem značka Bugatti vyrobila vylepšený model Veyron Sport, má 1200 konských sil pod kapotou.První model Bugatti byl vyroben v roce 2005.Maximální rychlost udělá až 431,5 KM/H bez omezovače.Stojí asi 30 milionu Kč.Vlastní ho i Janson Button.Bugatti má šestiválec do W o obsahu 8 litrů,4 turba,a přesně 1001 koní.Jediný majtel V ČR je Radim Passer.Bugatti je rychlejší než Mclaren F1.Bugatti Veyron je nacpané technikou zatím co Mclaren F1 vůbec.V televizním pořadu o autech Top Gear testoval Richard Hammond Bugatti Veyron VS Mclaren F1 Bugatti ze začátku bylo pomalé ale pak ke konci vyhrálo.Říká se že Bugatti Veyron je Concord všech silnic.

Hodnocení: (hodnotilo 39 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info