Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Adobe Photoshop

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Počítače / Informatika > Adobe Photoshop
 
Titulek: Adobe Photoshop
Datum vložení: 8.2.2009

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Adobe Photoshop
– Photoshop je bitmapový grafický editor, pro tvorbu bitmapové grafiky.
První zmínka jako o photoshopu takovém byla roku 1990 pro MAC OS v současné době je k dispozici desátá verze, poskytovaná pod jménem Creativ Suite 3, která byla vydána v dubnu 2007. Tato verze nabízí funkce stejné, jako jeho předchůdce akorát s novými nástroji pro 3D grafiku a videa. Přelom tohoto programu byl vznik pro operační systém Microsoft Windows v roce 1996. Mezi programy Adobe patří mimo jiné Adobe Illustrator, nebo Adobe InDesign.

– Mezi Photoshop formáty patří:
– PSD formát který má na starosti ukládání kanálu, cest a vrstev.
– PSB formát, který je určený pro velkoformátové dokumenty.

Pokud by ste chtěly svůj program Adobe Photos vylepšit, tak si můžete zakoupit exportní plugin CS3, který je chybějící kvalitní metoda pře vzorkování obrazu, zvětšování klasických bitmapových předloh. K dispozici jsou verze na Windows, ale i na Mac OS X. Photoshop je považován za jeden z nejsilnějších obrazových a editačních programů.Hodnocení: (hodnotilo 169 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info