Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Drogy

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Český jazyk a Sloh > 311 > 327 > Drogy
 
Titulek: Drogy
Datum vložení: 20.12.2005

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Tento příběh je podle skutečnosti, je to o mě a o mojí kamarádce. Začalo to asi takle. Bylo mi 10 let, strašně moc jsem chtěla být někde oblíbená, ať to jsou punkáči nebo disco, prostě cokoliv. No v 11 rokách jsem poznala kamarádku, která měla bratra i sestru punkáče. No já ze začátku na ně nadávala, ale potom jsem si řekla, co takle jít do jejich party. No a udělala jsem největší chybu svého života. Šla jsem tam. Jo byla jsem ze začátku pro prdel než jsem začala utíkat z domu, somrovat, nadávat policajtům do ksichtu, jezdit bez lístku -každý druhý den pokuty. No já i má kamarádka jsme chtěli být zajmavé, proto jsme si vyholily čírko. Bylo to super, potom byly těžké boty, roztrhané hadry... No hrůza a teď jsme si řekli: oni nás sice berou, ale ať nás berou víc, zkusíme trávu. A začalo to - tráva, hašiš, potom jsme žraly prášky a potom jsme začali šňupat. No hrozné - bylo nám už 14 - prostě trosky. Takže to bylo pořád dokola. Naučily jsme se na to, nemohly jsme bez toho žít. Ale díky Katce, mojí kamarádce, jsem se dala léčit. Jo, vyléčila jsem se a nechala si narůst vlasy a začala se oblékat jako disco. Poznala jsem hudbu, která mě skutečně baví. Prostě jsem začala znovu žít. Teď je mi dobře a řeknu vám, i když mi je teprve 17 let, drogy je fakt něco nejhnusnějšího na světe, i když to mají ti ostatní a vy nebudete chtít být pozadu - tak radši buďte! Umřela mi na to kamarádka, které bylo 14 let. Je mi hrozně, že jsem jí nepomohla!!!Hodnocení: (hodnotilo 203 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info