Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Můj strom

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Český jazyk a Sloh > 311 > 327 > Můj strom
 
Titulek: Můj strom
Datum vložení: 20.2.2006

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Můj oblíbený strom

Můj oblíbený strom leží, asi 0,05 km od Pačlavic. Nazývá se Borovice lesní a je zhruba 300 metrů vysoká, trochu pokroucená. Vítr si pohrával s jejími větvemi, protože stojí osamocena. Na vývršku byly vidět šišky. Objevil jsem ji jedno slunečné odpoledne při projížďce na kole. Nachází se na takové malé mýtince, kousek od lesní cesty, kolem které rostou ostružiny a maliny. V blízkosti stromu jsem našel i nějakou jedlou houbu, ale hlavně nejedlé. Když jsem jel dál, narazil jsem na místo, kde je pěkný výhled na Pačlavice a okolní pole. Několik metrů od ní se nalézá menší paseka, na které roste borůvčí a maliní.

Líbilo se mi zde pěkné a celkem čisté prostředí. Také se mi na něm líbí, že je na takovém dobrém místě. Mrzí mne, že si někteří lidé myslí, že stromy jsou nepotřebné, ničí je a neuvědomují si, jak moc jsou důležité. Vždyť přece vyrábí životu potřebný kyslík, tolik potřebný pro život lidí i zvířat.
Hodnocení: (hodnotilo 19 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info