Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Šebrle Roman

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Český jazyk a Sloh > 311 > 327 > Šebrle Roman
 
Titulek: Šebrle Roman
Datum vložení: 16.1.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Charakteristika: Roman Šebrle

Pro svoji slohovou práci jsem si vybrala známého sportovce a desetibojaře, několikanásobného mistra světa a držitele světového rekordu v desetiboji, Romana Šebrleho.

Tento rok oslaví již 33. narozeniny. Narodil se 26.listopadu 1974 v Lanškrounu. Roman, který působí velice přátelským a milým dojmem, má oválný tvar obličeje s krátkými vlasy a hnědé upřímné oči.

Roman má velice pevnou vůli díky které dokáže podávat ty nejlepší výkony. Je doslova rozený sportovec, protože se narodil ve sportovní rodině. Myslím, že jeho hlavními vlastnostmi jsou cílevědomost, odhodlanost a vytrvalost, protože by nikdy bez těchto vlastností nemohl odstartovat svojí kariéru desetibojaře. Jeho otec skákal do výšky a závodně lyžoval, obě babičky cvičili ve spolku Orel a o pět let mladší sestra Jana vystřídala atletiku, karate a tenis.

Roman Šebrle na mě působí jako velmi milý a sympatický člověk, který za svůj život už hodně dokázal a mnohokrát dokázal posunout hranice lidských možností.Hodnocení: (hodnotilo 70 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info