Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

sloh....... dopis mamce z tábora .... s osnovou

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Český jazyk a Sloh > 311 > 327 > sloh....... dopis mamce z tábora .... s osnovou
 
Titulek: sloh....... dopis mamce z tábora .... s osnovou
Datum vložení: 30.5.2007
Referát vložil: Michal Široký

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Ahoj mami !

Náš vedoucí nám řekl, abychom napsali rodičům. Viděla jsi ty záplavy v televizi? Jestli máš o nás strach, tak se neboj. My jsme všichni v pořádku. Jen nám to odplavilo jeden stan.

Naštěstí, nikdo z nás se neutopil, protože jsme právě byli na horách a hledali Jirku. Víš co, prosím tě, zavolej Jirkově mamce a řekni jí, že je Jirka v pořádku. Teď nemůže psát, protože má zlomenou ruku.

Taky bylo super, jak jsme jezdili v záchranářském džípu. Ale Jirku bychom v té tmě asi nikdy nenašli, kdyby nebylo těch blesků. Náš vedoucí se na Jirku zlobil, protože šel na túru sám a nikomu nic neřekl. Jirka tvrdí, že to řekl, ale bylo to zrovna v době toho požáru, tak ho nejspíš nikdo neslyšel. Mokré dřevo nechtělo vůbec hořet, zato chytil jeden z našich stanů a taky některé naše věci. Vrátíme se v sobotu, teda jestli vedoucí opraví auto.

Když jsme odjížděli, brzdy byly ještě v pořádku. Vedoucí povídal, že ale máme čekat, že se na takovém starém autě určitě něco pokazí. Ale mě přišlo, že to je docela dobré auto. Když bylo vedro, vozili jsme se na zadním nárazníku. Úplně nejlepší je, když se v takovým autě vozí deset lidí.

A kromě toho, já a Láďa jsme dostali vyrážku. Vedoucí říkal, že to je asi z toho zkaženého kuřete. Říkal, že podobnou vyrážku dostal ze stravy ve vězení.

Jsem rád, že se z vězení dostal a stal se našim vedoucím. Povídal, že za ten čas, co tam byl, zjistil, jak se stát lepším. Teď už ale musím jít. Jdeme do města poslat pohledy a něco si koupit. Neboj se o nás. Máme se dobře.
Tvůj syn Michal .
tábor Hedčany 14.7. 2007

OSNOVA :
Úvod: Záplavy
Stať:a. Hledání Jirky
b. Požár
c. Porouchání auta
d. Vyrážka
Závěr : Vedoucí na svoboděHodnocení: (hodnotilo 296 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info