Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Význam požárního hlásiče ve filmu

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Český jazyk a Sloh > 311 > 327 > Význam požárního hlásiče ve filmu
 
Titulek: Význam požárního hlásiče ve filmu
Datum vložení: 13.8.2007

 

squareVClanku:
id='square-ir'
I když se to možná nezdá, požární hlásič má ve filmu jako takovém důležitou roli. Nezastupitelnou. Kromě toho, že hlásí požár, umí ještě několik věcí. Za všechny bych mohl vyjmenovat jednu: přivolat pomoc. Ještě se o tom rozepíšu.

Samozřejmě je požární hlásič důležitej ve filmu, kde je hodně ohně - třeba Oheň s Kurtem Russelem, to je ten co hrál "Hada" Plisskena v Útěku z New Yorku a Útěku z LA. Prostě někde něco hoří, kvůli tomu teplu se sepne obvod a začne stříkat voda. O tom ale teď psát nechci.

Teď bych se chtěl rozepsat o tom, jakou další roli může požární hlásič hrát ve filmu. Už jsem psal o tom, že může přivolat pomoc, tak to teď vysvětlím. Když je třeba někdo někde zamčenej a chce přivolat pomoc, stačí zapálit zapalovač a chvíli ho držet pod tím požárním hlásičem. Hlásič si myslí, že někde hoří, sepne obvod a začne stříkat voda. Samozřejmě to vyvolá rozruch, přijedou hasiči a koho nevidí? Toho zamčenýho.

Samozřejmě je problém, když chce někdo přivolat pomoc v přírodě, to má dost smůlu.Hodnocení: (hodnotilo 263 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info