Hledej:
iReferáty.cz je internetová databáze referátů. Referáty, seminární práce, životopisy a čtenářský deník pro střední a základní školy.

Krtek a dobrodružství jak si udělal kalhotky a jehgo charakteristika vnější a vnitřní

Zařazeno: iReferaty.cz > Referáty > Český jazyk a Sloh > 311 > 327 > Krtek a dobrodružství jak si udělal kalhotky a jehgo charakteristika vnější a vnitřní
 
Titulek: Krtek a dobrodružství jak si udělal kalhotky a jehgo charakteristika vnější a vnitřní
Datum vložení: 16.12.2008

 

squareVClanku:
id='square-ir'
Krteček

Krtek je oblíbená dětská pohádka stvárněná Zdeňkem Mülerem, krtek má černo-šedé bříško, na hlavičce je protáhlí nosík s červeným zakončením a se šesti vousy, součástí hlavičky jsou ještě tři vlasky. Krtek má taky své lesní kamarády Myšku která se mu vždy směje,Zajíčka ušáčka, Žábyčky, Slavíci a jiní. Vždy cupitá po dvou zadních nožkách, aby mohl pomáhat svým kamarádům, jeho povaha je vždy kamarádská,dobrosrdečná a laskavá. Jednou uviděl kalhotky s kapsami tak si vzal do hlavy, že musí mít taky takové kalhotky zanesl kusy lenu k panu čápovi ten mu len nalámal v zobáku pak šel k ježkovi o toho si len natřásal a když mu pavoučci len roztřídili tak mu mravenečci z toho udělali plátno modré látky to už byl Krtek radostí bez sebe ten pak zanesl strejdovi rakovy ten mu plátno nastříhal tak, aby z něj byly kousky na kalhotky a nakonec mu to rákosníček vše ušil do sebe krtečkovi stačilo jen obléct do krásných modrých kalhotek s velkými kapsičkami ty mu posloužily, aby si tam mohl dát všechny své potřebné věci.Hodnocení: (hodnotilo 352 čtenářů)

Ohodnoť tento referát:

(špatný)
(horší)
(průměrný)
(lepší)
(dobrý) 
 


 
 
Referáty | Čtenářský deník | Životopisy |
Zásady zpracování cookies

© provozovatelem jsou iReferaty.cz (Progsol s.r.o.). Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího souhlasu.
Referáty jsou dílem dobrovolných přispivatelů (z části anonymních). Obsah a kvalita děl je rozdílná a závislá na autorovi. Spolupracujeme s Learniv.com. Zveřejňování referátů odpovídá smluvním podmínkám. Kontakt: info@ireferaty.cz
Naši partneři: WarThunder.info | Calorie-Charts.info